Kontaktuppgifter

Marakon Oy

Yrittäjänkatu 10
15170 LAHTIS
Tel. 03 872 800
info@marakon.fi

Nätfaktura

EDI-kod:
003722214755

Operatör:
Liaison Technologies Oy

Pappersfakturor

PDF-format: laskut@marakon.fi
Eller skicka till vår företagsadress.

Försäljning

Pedro Bejarano

Försäljningschef, försäljning och uthyrning

0400 710 775
pedro.bejarano@marakon.fi

Juhani Rannikko

Försäljning och uthyrning

040 532 1135
juhani.rannikko@marakon.fi

Tuomo Virtanen

Försäljning och teknisk rådgivning

044 030 1487
tuomo.virtanen@marakon.fi

Service | Reserv- och slitdels

Petri Muurinen

Verkstadens arbetsledare

040 900 6639
petri.muurinen@marakon.fi

Esa Kohonen

Reservdels- och slitdelsförsäljning

050 551 5565
esa.kohonen@marakon.fi

Teknisk rådgivning

Tuomo Virtanen

Försäljning och teknisk rådgivning, garantihantering

044 030 1487
tuomo.virtanen@marakon.fi

Administration

Kuva Kaj Koskela

Kaj Koskela

Verkställande direktör

040 847 4080
kaj.koskela@rambooms.com

Riitta Borgman

Ekonomichef

040 161 5191
riitta.borgman@rambooms.com

Service partners

KUOPIO
Kuopion Konehuolto Oy
Mestarinkatu 6
70700 KUOPIO
Tel. 044 367 4887

OULU
Mekaner Oy
Oritkarintie 1
90400 OULU
Tel. 040 700 9425 eller 040 518 3868

KAJAANI
Konehuolto Oikarinen Oy
Takojankatu 16
87400 KAJAANI
Tel. 020 7120 320

SEINÄJOKI
Timo Marttila Ky
Yrittäjäntie 3
60100 SEINÄJOKI
Tel. 0400 264 640

TAMPERE
Heavy-Sepät Oy
Perkkoonkatu 11
33850 TAMPERE
Tel. 045 612 6930 eller 040 084 7992

TURKU
Tekmep Oy
Tuulissuontie 8
21420 LIETO
Tel. 050 449 8701

Skicka mig mer information om era produkter, tack!

Vi vill erbjuda dig bästa möjliga service. Om du har frågor eller kommentarer om våra produkter ber vi dig fylla i kontaktformuläret nedan och beskriva ditt ärende kortfattat i Meddelande-fältet. Vi besvarar ditt meddelande så snart vi kan.