Yhteystiedot

Marakon Oy

Yrittäjänkatu 10
15170 LAHTI
Puh. 03 872 800
info@marakon.fi

Verkkolaskut

OVT-tunnus:
003722214755

Operaattori:
Liaison Technologies Oy

Paperilaskut

PDF-muodossa: laskut@marakon.fi
tai yrityksemme osoitteella.

Myynti

Pedro Bejarano

Myyntipäällikkö, myynti ja vuokraus

0400 710 775
pedro.bejarano@marakon.fi

Juhani Rannikko

Myynti ja vuokraus

040 532 1135
juhani.rannikko@marakon.fi

Tuomo Virtanen

Myynti ja tekninen neuvonta

044 030 1487
tuomo.virtanen@marakon.fi

Huolto | Vara- ja kulutusosat

Petri Muurinen

Korjaamon työnjohtaja

040 900 6639
petri.muurinen@marakon.fi

Esa Kohonen

Vara- ja kulutusosamyynti

050 551 5565
esa.kohonen@marakon.fi

Tekninen tuki

Tuomo Virtanen

Myynti ja tekninen neuvonta, takuukäsittely

044 030 1487
tuomo.virtanen@marakon.fi

Hallinto

Pekka Pohjoismäki

Toimitusjohtaja

0400 334 400
pekka.pohjoismaki@rambooms.com

Kari Kokkonen

Palveluliiketoimintajohtaja

040 770 2960
kari.kokkonen@rambooms.com

Riitta Borgman

Talouspäällikkö

040 161 5191
riitta.borgman@rambooms.com

Huoltokumppanit

KUOPIO
Kuopion Konehuolto Oy
Mestarinkatu 6
70700 KUOPIO
Puh. 044 367 4887

OULU
Mekaner Oy
Oritkarintie 1
90400 OULU
Puh. 040 700 9425 tai 040 518 3868

KAJAANI
Konehuolto Oikarinen Oy
Takojankatu 16
87400 KAJAANI
Puh. 020 7120 320

SEINÄJOKI
Timo Marttila Ky
Yrittäjäntie 3
60100 SEINÄJOKI
Puh. 0400 264 640

TAMPERE
Heavy-Sepät Oy
Perkkoonkatu 11
33850 TAMPERE
Puh. 045 612 6930 tai 040 084 7992

TURKU
Tekmep Oy
Tuulissuontie 8
21420 LIETO
Puh. 050 449 8701

Lähettäkää minulle lisätietoa tuotteistanne, kiitos!

Haluamme tarjota sinulle parasta mahdollista palvelua. Mikäli sinulla on kysymyksiä tai kommentteja tuotteistamme, pyydämme täyttämään alla olevan yhteydenottolomakkeen ja kertomaan asiasi lyhyesti Viesti-kentässä. Pyrimme vastaamaan viestiisi mahdollisimman pian.