Yhteystiedot

Marakon Oy

Yrittäjänkatu 10
15170 LAHTI
Puh. 03 872 800
info@marakon.fi

Verkkolaskut

OVT-tunnus:
003722214755

Operaattori:
Maventa

Paperilaskut

PDF-muodossa: laskut@marakon.fi
tai yrityksemme osoitteella.

Myynti ja tekninen neuvonta

Jyrki Hyyrönmäki

Jyrki Hyyrönmäki

Liiketoimintayksikön johtaja

040 760 3190
jyrki.hyyronmaki@marakon.fi

Tuomo Virtanen

Myynti ja tekninen neuvonta

044 030 1487
tuomo.virtanen@marakon.fi

E-liiketoiminta

Kuva Kaj Koskela

Kaj Koskela

Toimitusjohtaja

040 847 4080
kaj.koskela@marakon.fi

Huolto | Vara- ja kulutusosat

Petri Muurinen

Korjaamon työnjohtaja

040 900 6639
petri.muurinen@marakon.fi
Kuva Esa Korhonen

Esa Kohonen

Vara- ja kulutusosamyynti

050 551 5565
esa.kohonen@marakon.fi

Hallinto

Kuva Kaj Koskela

Kaj Koskela

Toimitusjohtaja

040 847 4080
kaj.koskela@marakon.fi

Riitta Borgman

Talouspäällikkö

040 161 5191
riitta.borgman@rambooms.com
Tarja Ruti

Tarja Ruti

Markkinointipäällikkö

044 030 1473
tarja.ruti@marakon.fi

Huoltokumppanit

KUOPIO
Kuopion Konehuolto Oy
Mestarinkatu 6
70700 KUOPIO
Puh. 044 367 4887

OULU
Mekaner Oy
Oritkarintie 1
90400 OULU
Puh. 040 700 9425 tai 040 518 3868

KAJAANI
Konehuolto Oikarinen Oy
Takojankatu 16
87400 KAJAANI
Puh. 020 7120 320

SEINÄJOKI
Timo Marttila Ky
Yrittäjäntie 3
60100 SEINÄJOKI
Puh. 0400 264 640

TAMPERE
Heavy-Sepät Oy
Perkkoonkatu 11
33850 TAMPERE
Puh. 045 612 6930 tai 040 084 7992

TURKU
Tekmep Oy
Tuulissuontie 8
21420 LIETO
Puh. 050 449 8701

JYVÄSKYLÄ
SRH Service Oy
Kisällintie 1
40320 JJYVÄSKYLÄ
Puh. 0400 403 901 tai 045 261 5300

Lähettäkää minulle lisätietoa tuotteistanne, kiitos!

Haluamme tarjota sinulle parasta mahdollista palvelua. Mikäli sinulla on kysymyksiä tai kommentteja tuotteistamme, pyydämme täyttämään alla olevan yhteydenottolomakkeen ja kertomaan asiasi lyhyesti Viesti-kentässä. Pyrimme vastaamaan viestiisi mahdollisimman pian.